Reagovat na příspěvek


[Autor: lemi] [Datum: 07.07.2008 20:34:16]
Dobrý večer. S chutí jsem četla skoro všechnz příspěvky v diskuyi.S některými souhlasím. Nejhorší je asi očekávaný přijeyd " kravatáků" z Německa a z centrály. To je pak psycho. At děláte cokoliv stejně je to špatně, i když ne vždy. Jednou si myslíte že to nedopadne dobře a nic se neděje a podruhé naženete brigádníky na noční , obchod vipadá super a dostanete za 5 ( u Kaufu existuje i 6 ). Opravdu je to někdy pořádnej nátlak , nejvíce na VOD a VO FOOD.Já osobně pracuji pouze jeden rok v Kaufu a již několikrát jsem měla sto chutí odejít, ale práce v obchodě mě baví a stejně všude jsou problémy.Psalo se tady o platech a pracovní době. Platy jsou docela směšné, nemít ještě jeden příjem v rodině tak je to bída a nouze.A co se týká akčního zboží. První závoz nikdo na prodejně neovlivní to přerozdělí centrála, v sobotu i jště akční zboží můžete doobjednat , ale to stejně dojde ( pokud je na centrálnim skladu ) v neděli a lidé co dojedou odpoledne mají právo nadávat , ale prodavačky stejně nemůžou nic udělat.Některým
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]