Reagovat na příspěvek

finklar
[Autor: petr] [Datum: 09.02.2007 19:59:27]
i když mám internet jen několik dní a náhodou jsem vytukl diskusi tak se nestačím divit slovy plné urážek na vešjeré funkcionáře a dobrovolné pracovníky.Zvlašt mě zaujal ten čistý pan Finklar a jeho rozhodcovská kariera.Nebudu se představovat ale jsem funkcionář jednoho vesnického mužstva a kdy bych to zveřejnil muj oddíl by byl určitě poškozen.Jak mužete vědět že se oddíly na které jsou delegováni jmenovaní rozhodčí ve vašem článku zařezávají a tedy je tam nějaké podezření proč jste to nenahlásil a neřešilo se to.A vás jsem už několikrát viděl řídit a mohu vám říci když skončíte fotbal si odpočine.A to si hrajete na poctivýho a rovného člověka.Hanba... a jestli je někdo prohnilý tak se podívejte na ten váš slavný VV a vaší komisi rozhodčích.Ani už tam neudrží ty duchodci prd a ten Váš předseda KR ta gorila která i u nás udělala dusno za tu dobu co je v čele tu si nalložte a společně s Vámi skočte do nejbližší řeky....Oba dva vás vyhodili z řízení něčeho a nebýt jeho kámoše Peteříka kdyby tam byl někdo jiný tak už letel z kraje jako Vy. A ty jména co tam má sever Waltr,Lang,Nesvadba,Macák atd to jsou dle vás určitě lepší rozhodčí než jste jmenoval.Viděl jste je někdy když jste člen KR? Ty které jmenujete jsou z jiných okresů.Vážený pane určitě se uvidíme na fotbale ale musím Vás upozornit raději se věnujte Vaší choti a rodině a uděláte líp.Petr.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]