Reagovat na příspěvek

plus a mínus
[Autor: Renča] [Datum: 15.11.2006 19:43:12]
Ahojda klasičští ČECHÁČCI, docela jsem se pobavila při čtení všech příspěvků!!!!!!!!! neudržela jsem se a musím taky něco přidat.Nechci aby to byla reklama na Kaufland.Na každým šprochu, pravdy trochu.Není pravda, že zaměstnance nutí dělat přesčasy a když už, tak jsou normálně zaplacený. Jiný je to ovšem s vedoucíma nebo "fůďákama" ty dávají nějakou tu hodinku k dobru! o sortimentu není potřeba psát, každý člověk má jiné požadavky a nikdy nikomu se nezavděčíte, to jsou právě ty báječné české vlastnosti. Ovšem názory na hlavy pomazaný z Německa i Prahy jsou celkem pravdivý, berou zaměstnance jako roboty bez názoru.Pravdou také je ,že zaměstnanci "Kaufu" mají pár výhod, ale to už je v dnešní době úplně normální.Ale co je nejlepší, to je polepování všeho co si koupí zaměstnanec v Kaufu cedulkami- ZAPLACENO.Člověk pak vytáhne ve společnosti ,orbitky, kapesníčky, voňavku atd. s cedulkama a vypadá jek ten blbec. a teď vážně, jsem u Kaufu už sedm let a musím říct, že mi Kauf víc dal než vzal!Tam kde pracuji, je až na vyjímky perfektní parta lidí, kteří jsou u Kaufu stejně dlouho a to není zrovna standard!!!!! Kdo tam vždy pokazí náladu jsou papaláši z Prahy, ale my to berem už z humorem. Kauf mi dal kamarády, kontakty, určitou znalost lidských povah a trošku drzost do dnešní doby, vzal mi akorát zdraví, protože na sém úseku nosím rukavice v létě i v zimě. Na konec chci říct, že všude je něco a lidi co si to nevyzkoušej, nemaj právo někoho kritizovat! Mějte se všichni fajn a nenadávejte tolik, jsou stokrát horší věci, než plesnivej pomeranč nebo gumovej rohlík......
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]