Reagovat na příspěvek

Barikády p. Svobody.
[Autor: Chaloupek] [Datum: 08.11.2005 16:15:25]
Protože s celou řadou názorů účastníků tohoto diskusního fóra souhlasím, pozorně je sleduji a sleduji i následné reakce, rozhodl jsem se zapojit se do diskuse. Vyjádření p. Svobody o barikádách a o tom, že ten kdo má jiný názor je nepřítel mi nepřipadají jako šťastné. Zvlášť v situaci, která panuje v našem fotbale. I já bych byl rád aby se všichni, kdo se zapojí do této diskuse mohli podepsat pod svůj příspěvek beze strachu co to provede ani ne tak s nimi osobně ale hlavně s jejich kluby. Myslím si pane Svobodo, že by bylo lepší než pořád dokolečka schazovat diskutující tím, že jsou poserové, když nejsou schopní se pod svůj příspěvek podepsat, snažit se vytvořit v našem fotbale takovou atmosféru, aby z něj zmizela tato obava o následnou represi. Vzhledem k tomu, že jsem se zúčastnil stejně jako vy předvolební "diskuse" na PKFS a poté i valné hromady, mám pocit, že zatím se nechce otevřeně diskutovat nikomu. Diskuse k valné hromadě trvala po dvacetiminutovém monologu předsedy cca 3 minuty. Na valné hromadě nebyla diskuse na jakékoliv téma připuštěna vůbec. Já si nemyslím o vás, že jste můj nepřítel (stavte si svoje barikády dle vaší libosti já radši stavím hřiště) jenom proto, že máte jiné názory. Já bych chtěl a věřím , že se mnou i celá řada dalších lidí, kteří se ve fotbale pohybují, abychom si svoje názory mohli mezi sebou vyměňovat otevřeně. Pokud se týká několika příspěvků na téma SENCO Doubravka a její potrestání za to , že na VH nevolila tandem Košťál-Mokrý, tak já osobně věřím, že trest vynesený za pokus o inzultaci rozhodčího naším hráčem B mužů s tím snad nesouvisí. Trest jsme dostali nepoměrně větší než mužstva v zápase Rokycany - Klatovy B ale s odvoláním váháme. Ne snad proto, že bychom neměli argumenty nebo strach ale nechce se nám vyhazovat z okna další peníze.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]