Reagovat na příspěvek


[Autor: Sedlmaier] [Datum: 06.09.2005 21:42:11]
Omlouvám se, ale byl jsem poněkud rozrušen, když jsem četl článek od Svobody. Proto ho nyní opravuji bez překlepů a tak, aby to bylo ke čtění : To co zde píšete je jen ospravedlním rozhodnutí komise kterou řídíte. Já tvrdím, že vše je jen blábol a výmysl. Vše je také ve vidění. Ten kdo viděl více než já je generál, já jsem jen pěšec a ty ve válce umírají nejdříve… Proto Pokud uvádíte , že jsem neuměl kritiku přijímat tak klamete veřejnost. Kritika která ale přichází od Vás mne již nemrzí. Vím totiž již dávno, že všichni se držíte u koryta jen kvůli funkcím, já jsem jen pěšák, a mám skutečně fotbal rád. Pokud chcete, pochlebujte dál, já Vám u toho asistovat nebudu. A na adresu těch dvou pánů, členů VV jen jednu poznámku. Rád bych si s nimi změřil znalosti z Pravidel fotbalu a také u lékaře zrak. Myslím si, že by v obojím prohráli ! Je to jen blábol, kterým oblbujete ostatní, aby jste obhájili svá rozhodnutí, která si vyžadují" mocní". Mocní kteří jen pochlebují nejmocnějšímu. Ten přece tvrdí, že P KFS je jeho firma a kdo nechce dělat tak jak on píská, pak musí z firmy pryč. Mne nemusí nikdo vyhazovat, já odcházím sám. Chci totiž prožít relativně klidnější stáří než sloužit firmě která je vládou jednoho muže. Končím pozdravem toho nejmocnějšího který sám s oblibou používá - Čest práci. S tou další čestností to už bude také trochu jinak... Jen jedno mohu sebevědomě a s plnou zodpovědností prohlásit. Choval jsem se vždy čestně a ti funkcionáři a hráči kteří se mnou v průběhu svého působení v drtivé většině v zápasech krajského přeboru si sami mohou udělat obrázek o tom, zda je to pravda.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]