Reagovat na příspěvek

rozhodčí
[Autor: Labíb] [Datum: 15.04.2005 10:12:01]
Tak si tu čtu a nevěřím vlastním očím. Nechápu jak se tady může někdo děsit nad tím, že 1.B třídu by mohli pískat lajci, když je to nesmysl a pochybuju, že bych se toho kdy dožil. Pokud vím tak rozhodčí pískají i 3.třídu!!! Situace spíš spěje k tomu, aby i v 1.B byli rozhodčí tři, protože jsme jedním ze dvou posledních krajů, kde tomu tak neni. Málem jsem se rozplakal co musí chudáci rozhodčí vyslechnout na hřišti. Já fotbal hraju a když udělám chybu, tak slyšim taky nepublikovatelné výrazy a přesto mě ještě nenapadlo, že kvůli tomu skončím. Musím přece počítat, že za svou chybu sklidím oprávněnou kritiku a že se tak děje pod vlivem emocí, kterých je hodně při každém zápase. Ještě chci podotknout, že já ten fotbal hraju narozdíl od rozhodčích úplně zadarmo. Teď ještě k té 1.B třídě a pomeznímu laikovi. Tohle nové pravidlo o tom, že laik nemůže mávat ofsajdy je samozřejmě nesmysl, to si nemůže nikdy hlavní ohlídat. Rozhodčí přece pozná během zápasu jak na tom laik je. Nejlepší by jistě bylo delegovat rozhodčí 3, ale nepřejte si slyšet jak pak domácí klub nadává, že musí platit cestovné a paušál třem lidem!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]