Reagovat na příspěvek

RE:Jestli jsi Mogul...
[Autor: Eljarad] [Datum: 12.09.2001 6:28:37]
Panove, nikdo nikde nerikal, ze bude Castrol nas lidr. Nevim kde ste to vyhrabali. Jenom sem ho oznacil za stvoritele DKM. To co je dnes DKM, to jsme si vytvorili sami. Ale on je to prvopocatecni svetlo, on je ta jiskricka ve tme, je TO ON KDO REKL budiz SVETLO A myslim, ze je to i on kdo rekl kdysi davno v dobe kamenne Jarade nechces vstoupit do DKM? Je tam Gauner ,Chilli , Mamlas a nehrajou tak spatne, hral jsem s nima na zahranicnich servrech a mohli by mit budoucnost. Kdyz uz teda chces vyjit z RAJE a nechces uz byt jenom sam proti vsem. Udelal sis jmeno a ten jednodenni pobyt ti u RUSH nebude svedcit a ti stejnak nemaji budoucnost. ......... Nu a tak nas El Jarad rekl: Inu proc to nezkusit. Bylo asi tak nejak pocitam 5. ledna 2001 tak sem si rekl, ze pujdu se na ne podivat. Tak sem vyrazil na Wireplay. Jooo hrali dobre, a zrovna se k nim pridal taky nejakej dobrej Rusak, Salo(RUS) myslim. Kdyz prijmuli dobryho hrace z Ruska, tak proc by neprijmuli i mne? (Ja mel v te dobe skoro tak dobre jmeno v Tac Ops jako nejakej Silent,,,, jo jo i tak sem byval dobrej,,,, no a oni mne vzali. A k tomu lidrovani sem prisel jak slepej k houslim,, jednoho dne sem se probudil a oni se mne zeptali nechces nam delat lidra a ja rekl jo. Musim zde jeste pripomenout, ze sem v te dobe prekladal vynikajici hru Baldurs Gate 2 a byl sem v tom prekladani fakt dobrej, behem 2 mesicu sem se dokazal vysplhat do spicky asi 30ti prekladatelu a BG2 je velice rozsahly preklad a mj. zrovna v pondeli vysel uz finalni a kompletni preklad mezi lidi. Uhh sem trochu odbocil. Ale vlastne uz ani nemam co k tomu dodat.... Jen, ze sem se i se svym stvoritelem setkal osobne. Jo a pokud vas bude zkouset nekde vytocit, tak zalezi na vas jestli podlehnete BOZI zkousce a vytocite se :-))) A jeste neco k tomu, ze ho neznate a nic pro DKM neudelal. ON venoval pro DKM vice uzitecneho casu nez, polovina z vas. Ostatne staci se na jeho dilo je i na nasich strankach.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]