Reagovat na příspěvek

práce? ne, ne
[Autor: Kpt.] [Datum: 22.04.2004 14:30:32]
hoj ahoj, nepracujte! Já to zkouším a je to divný.Jako každou středu, vracejíc se pozdě večer z práce stavuji se v metropoli na jedno(po práci bodne).Jenže můj kolega a kámoš,mě zatáh na bílou horu na šest a jelikož po šesti jsem už docela na plech, tak provádím alotrie.Ukazoval jsem mu, co se mi přihodilo v zimě v pardubkách, když jsem byl na plech, jak jsem vystoupil z autobusu a náhle mi bleskla hlavou myšlenka, že se chitím v zadu autobusu toho držadýlka na poklopu od motoru a trochu si zaserfuju.Tak se stalo.Bylo to v zimě, námraza,takže to klouzalo docela v poho.A jak jsem mu to ukazoval včera, tak se autobák rozjel a já se nepustil.Chvíli mě nekontrolovaně vláčel,ale pak jsem se dostal na podrážky a docela dlouho jsem zvládal.Leč zima ani námraza nebyla,takže si dovedete představit,jaký asi mohl být součinitel smykového tření mezi vozovkou a mími podrážkami.Občas jem spadnul, ale nepustil a v dálce jsem viděl zmenšujicího se kamaráda.říkal jsem si,že to musím vydržet na další zastávku, ale odpor,který mi kladla silnice udělal své.Po krátké úvaze o rychlosti a následcích pádu jsem se musel pustit.Při dopadu na silnici se mé tělo rapidně zpomalilo a povrch vozovky působil jako rašple.Kalhoty,trencle,částečně boty a kůže v hajzlu, navíc natažený vazy v rameni.Musím se z tý práce co nejdřív dostat a žít spořádaným a poklidným životem.tak zase někdy,čau.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]