Reagovat na příspěvek

A co bude dal??
[Autor: Tomas Rak] [Datum: 10.01.2001 9:08:33]
Snazil jsem se docela pozorne precist vsechny titulky, ale uprimne receno,jelikoz jsem dlouhodoby obyvatel Celakovic a vim jak se k nekterym vecem (diskusi o kulture zvlast)pristupuje, nevim, jestli na nase zastupitelstvo a mestskou radu staci pouha takovahle diskuse. Zajimavy byl prispevek pana Mirka Igla z 6.1.2001, kde navrhuje petici o minimalne 50 podpisech.Urcite takovahle vec stoji za uvahu a posbirat v Celakovicich 50 podpisu na oziveni prace KD urcite nebude problem.Mozna by bylo zajimave nejdrive spustit tuto petici pres tuto diskusi. Ja samozrejme nesouhlasim se soucasnym vedenim KD a s osobou pana reditele F. uz vubec ne. A nechapu,jaky vliv ma na celakovickeho starostu Saldu, protoze ten se jej neustale zastava. V listopadovych volbach do zastupitelstev v minulem roce, hlasal pan Salda priblizeni se mladezi a vyhoveni ci aspon navazani diskuse s ni. Ale ve skutecnosti zatim neni a ani v minulem starostovani teto osoby nebyla zadna diskuse a uprimne pochybuji o ochote usporadat ji. Kdyz prijedete do Celakovic nebo nekdo prijede s Vami a pta se Vas co podnikneme vecer, moje moznosti jsou opravdu hodne omezene.Klub MORD neni (myslim si) zdaleka mistem, ktere by vyhovovalo vsem, tim, ale nechci rici, ze mam neco proti jeho programu a akcim, naopak. Spise bych chtel zduraznit, ze je potreba, aby existovala i jina kulturni instituce, ne tak "tvrdeho" razu - a podle me KD by tuto funkci plnit mel.Proto jsem pro MORD + jeste neco navic. Argumentace pana F. je, ze diskoteky (a jine opodobne akce) nejsou ziskove. NESOUHLASIM. S prislusnou propagaci a lidmi zapalenymi neco takoveho usporadat si takovehle akce na sebe minimalne vydelaji. A pokud bude treba nektera prodelecna, to prece neni duvod akci rusit, pokud ji navstevuje dostatecne mnozstvi lidi.Spise by se mely penize z akci typu SKYLINE castecne presunout na kryti tohoto schodku. A jelikoz vim, ze jakakoli diskuse s panem reditelem KD neni dost dobre mozna, myslim, ze prvnim krokem by melo byt jeho odvolani a svereni vedeni KD kompetentnejsi a iniciativnejsi osobe.Myslim, ze by panu rediteli F. mohlo stacit starostovani v Mochove...Co vy na to? Osobne rikam - ZMENU - a to co nejdrive, nebo vymizi kulturni vyziti v Celakovicich uplne!!!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]