Reagovat na příspěvek

El-buben
[Autor: Reimonták] [Datum: 04.12.2003 16:59:52]
Ani se neptej:) Po mozaikové skládačce našeho aparátu a aparátu DV jsme se nějak vešli do auta. Nálet na silnici kolem Tančícího domu se zase nějak nezdařil, tak jsme se pohybovali šnekovou rychlostí. Po několikerém objetí Národního divadla při hledání pakování mi moje nervi už vypověděly službu. Pak jsem zastavil na místě pro majitele stříbrné karty asi sto metrů od Rockcafé. Po vynošení aparátu jsem se vydal hledat lepší místo, to se mi po pár kolečkách nepovedlo, tak jsem asi na třicetkrát se pasoval mezi dvě auta. Okusil jsem si jaký to je se do někoho opřít a nedělat si z toho hlavu. Takže moje myšlenkové pochody byly soustředěné na parkování a jestli dostaneme botu nebo ne……vyprasil jsem třetí píseň hned v ouvodu, ale pak to už byl standart vejkon. Ale znáš to Pan Kpt. nasadil svoji zpruzeleckou náladu a bylo to. Na závěr se aspoň vybralo dva tisíce na zvukaře a ten zbytek ani nevim co sním je, Dukla jela vlakem tak to měli asi na vlak. Nás to stálo nakonec pětibábu za benál. Zase někdy na Národní…..a bude řídit Kpt.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]