Reagovat na příspěvek

zkušenosti s KD
[Autor: R.K..] [Datum: 05.12.2000 19:57:24]
Pane Špačku, plně s Vámi souhlasím o čem jste napsal do Čelakovského zpravodaje o kulturním vyžití a především o panu řediteli. Měl jsem možnost spolupracovat s panem ředitelem a nikdy jsem se nesetkal s takovou arogantností a nezájmem spolupracovat. Já a můj kamarád jsme pořádali diskotéku v Kulturním domě a s panem ředitelem jsme měli spoustu neschod ohledně plakátů aj. Vím, dělali jsme tuto akci poprvé a neměli jsme do této doby mnoho zkušeností, ale měl jsem možnost komunikovat s mnoha lidmi (s významnějsími osobnostmi) a nesetkal jsem se s takovým nezájmem. Když se řekne slovo diskotéka tak mnoho lidí má k tomuto tématu odlišné názory, ale uznejme, že kulturní vyžití mladých lidí v Čelákovicích je mizivé. Samozřejmě, že by jsme nechtěli zůstat pouze u pořádání diskoték, ale i jiných kulturních akcí, aby mladí lidé v Čelákovicích měli pocit dobrého kulturního vyžití a nemuseli kvůli nezájmu jisté osoby jezdit do okolních měst. „Nastal čas změny a ta by se měla uskutečnit co v nejbližší době.“
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]