Reagovat na příspěvek

RE:Jaroslavu - o mne i Husitstvi
[Autor: Jaroslav] [Datum: 01.08.2003 14:08:01]
Je mi lito, ze slysim, ze jste musel odejit kvuli ekonomickemu krachu. Co myslite ze byly priciny krachuv Rusku? Mohu se zeptak v ktere zemi ted zijete? Jinak mam pocit ze mate pravdu, katolici dokazali a jiste dokazuji byt panovacnimi a pouzivaji mnohe zle metody, holt "strom ktery nese zle ovoce". Nevim moc o Ortodoxni Cirkvi ale klidne verim ze je dost mozne ze tato cirkev je blizsi originalni Cirkvi z dob Jezise Krista. Zapadni cirkve se myslim dost odklonili. Napiste mi vic o Ortodoxni Cirkvi. Nevedel jsem z z Husity bojovalo Ruske vojsko. Neni to jediny prikladkdy Rusove prisli na pomoc Cechum. Docetl jsem se ze Praha mela byt zbombardovana a znicena hned na zacatku Prazskeho Povstani v Kvetnu 1945. SS General Plucher vydal rozkaz letecke skupine Flivo ktera mela zakladny v Drazdanech aby napadli Prahu a znicili ji. Plucker vyslovne rika aby bylo pouzito hodne zapalnych pum ze "cele hnizdo musi horet". Nastesti Praha byla zachranena tim ze General Konev z jeho muzi bleskove obsadili letiste v Drazdanech a tim znicili leteckou skupinu Flivo jeste nez mela moznost odstartovat sve bombardery a znicit stredovekou Prahu. Je velmi smutne ze tato pomoc neni oslavovana a namisto ni Cesi, prominte mi ten vyraz, lezou do zadku Americanum. Za 15,000,000 dolaru prodali sve presvedceni (71% lidi v Cechach byla proti invazi Iraku 2) a pridali se k Bushovi. Bush se opravdu chova jako Hitler. Praha prodala sve presvedceni za 1 a pul dolaru na cloveka, to Jidas dostal vic. No to jsou zatim me myslenky, ukazuji ze mate pravdu, ze Hisitsvi bylo posledni prilezitosti pro Cechy. Tesim se na Vasi odpoved.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]