Reagovat na příspěvek

zatuhavani dotaz
[Autor: david] [Datum: 25.05.2001 20:58:34]
Zdravim mam takovej problem nejak podivne a nepravidelne mi zatuhava pocitac proste obrazovka zustane tak jak je zadna modra smrt nebo neco takovyho a nefuntguje zadny tlacitko ani ctrl alt del proste nic jen tvrdy reset mam takovej dojem ze se to datuje od vymeny graf. karty ale mozna je to nahoda neda se ani vystopovat aplikace pri niz by to zatuhavalo casteji proste at surfuju na netu nebo dokonce kdyz poc. jen bezi a nic moc spusteneho neni nedelam treba nic nekam si odskocim vratim se a je to tuhy a hlavne je to silene nepravidelny nekdy to je i nekolik dni v klidu nekdy to zatuhne treba 3 krat denne proste silene nahodne je pravda ze i kdyz nic nedelam bezi tam ICQ FTP klient AVG a nejakej cometly cursor kterej se tam nainstaloval sam ani nevim jak mam celeron 433 128mb ram /2* 64/ pamet jsem pridaval ale delalo to i pred tim grafika 16 mb tnt 2 vanta board:P6BAT-Me asi od intelu zvukovka SB 128 takze nic neobvykleho . Nemuze to bejt systemem ? spousta lidi tvrdi ze je to spis HW problem ale jak jsem s pocitacem zacinal tak jsem parkrat udelal takovou blbost jako ze jsem vymazal nejakej program natvrdo ale nic vetsiho jen par blbosti jako byly nejaky prehravace mp3 nejkej sonique atd tvreou preinstalaci jsem zatim nedellal nechce se mi zatim formatovat disk protoze tam mam celkem dost hudby a zatim ji nemam kam hodit tady na kolejich maji vsichni plne disky ale to uz odbocuju pokud by nebylo zbyti tak do toho samozrejme pujdu ale zatim chci zjistit jestli to neni necim jinym system jsem preinstalovaval jen prekopanim z CD pred tou vymenou tam byla grafika S3 Trio 8 MB nevim co bych jeste dodal pokud by jste mi mohl poradit byl bych rad kdbyste potreboval nejake dalsi informace tak napiste odpovim jo jeste jsem to zkousel projet nejakym detekcnim programem sandra od sisoftu a ten nic nenasel dekuji za radu D. Pronek
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]