Reagovat na příspěvek


[Autor: snowhite] [Datum: 22.04.2003 11:14:33]
Znam nekolik Kauflandu a bez debaty je ten Michelsky nejhorsi. Misto toho, aby vyuzili toho, ze se tam zbozi "toci", prodavaji tam v oddeleni zeleniny a ovoce nejhorsi smejdy. Proti tomu mi napr. nakup v Kauflandu ve Stodulkach pripadal spise jako prochazka rajskou zahradou. Tusim, ze tam maji dokonce i klimatizaci... (?) Mam prosmejdene Kauflandy v Praze i jinde a narazila jsem na nekolik polozek, ktere se znacne cenove lisily (napr. kapesnicky Kleenex ci Ranni caj Pickwick - to bylo zbozi, ktere jsme kupovali v dobe chripkove epidemie). Ceny se lisily o deset procent i vice. Je mi jasne, ze musi existovat rozdily i u jineho nez prave u tohoto zbozi, protoze jinak nejsem tak pecliva a ceny prilis neporovnavam. V posledni dobe me vytocila cena baleneho syra Javor. Kupovala jsem ho vzdycky v Penny a ejhle, ted se objevil i v K. Jenze cena na obalu neodpovidala cene, ktera u pokladny vyjela na blocku. Dvakrat mi u informaci vratili penize, ale potreti rekli, ze se zmenila cena za 1kg a ze se mam ridit jednotkovou cenou, ktera je uvedena na regalu. Asi si budu priste nosit kalkulacku. Ale nee, huraaa, dyt ja ji mam v mobilu! Abych jenom nenadavala, vyhovuje mi kauflandacky maso, zvl. veprovy je pekne zpracovany.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]