Reagovat na příspěvek

Viva la football!!!
[Autor: Prezident] [Datum: 13.03.2003 22:30:02]
Samozřejmě že sem se neurazil(narozdíl od tebe), pouze jsi vyjádřila svůj názor, STEJNĚ jako jsem to udělal já... Spíš se jen bavim...:) Jinak doufám (prosím, nenaštvi se), že po prapodivnym uzavření vaší vlastní joudrsdiskuze se nezačnete vykecávat tady, to už bych asi neskousl...:) Trocha výkladu: fotbal je NEJLEPŠÍ sport na světě, jasně známější - protože každej ví, co je ofsajd, ale kromě sofťáků asi nikdo neví, co je například short nebo inside ( to jen tak na okraj), při srovnávání krásy a nápaditosti hry si slavnej soft (výplod to amerického mozku) ani neškrtá, neboť na mlácení železnou tyčí do kožený koule a její následný případný chytání nic krásnýho nevidim... O penězích, oblibě, fanoušcích atd. se radši ani nezmiňuju... Fotbal je Mount Everest (pro mě určitě), zato soft je na žebříčku sportů něco jako Mariánskej příkop - nejhlubší místo na Zemi - kdybys náhodou tápala...:))) A na závěr - TOHLE JE DISKUZNÍ FÓRUM MODRÝCH SVINÍ A KAŽDÝ Z NÁS SI TADY MŮŽE PSÁT, CO CHCE, A O VHODNOSTI ROZHODUJE JEN WEBMASTER, tak si promluv s Martinem, ale pochybuju, že mi to zakáže... Doufám, že zůstaneš nadále naší fanynkou, protože přestože nemám rád soft a Joudrs, tak proti tobě ani tvým spoluhráčkám nic nemám... Sportu zdar, fotbalu zvláště!!!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]