Reagovat na příspěvek

To mi hlava nebere
[Autor: Zdenek] [Datum: 20.04.2001 8:51:37]
Dear. Mr. Marcel, jaksi nechápu , že já bych se neměl k husitsví vyjádřit, protože jsem Čech, zatímco pan Votan může, protože ačkoliv Čech ,zastává to správné stanovisko. Nebo taky nemůže? Mohl byste zde prosím uvést nějaký seznam správných stanovisek, abych zde snad opět nešířil nějaké bludy? Dále by mě zajímalo jaký vliv má národnost na správné stanovisko. Přestává být lump lumpem v případě že je stejné národnosti jako já? Přestává být slušný člověk slušným člověkem, protože ve čtyřech letech ho vyhnali ze Sudet a stává se tak automaticky lumpem? Oceňuji stanoviska pana Votana, protože se snaží uvádět konkrétní fakta na obhajobu svého názoru a pokud má pocit že protistrana uvádí mylné argumenty, upozorní na to . Vy jste nebyl schopen uvést jediný konkrétní příklad, kde se protistrana mýlí a jediným Vaším argumentem je Vaše národnost. Zato naprosto přesně víte, že já a moji přátele v zahraničí schvalujeme nebo přinejmenším popíráme vypálení Lidic nebo Terezín.To by mě fakt zajímalo, jakým myšlenkovým pochodem jste k tomuto závěru došel. Protože jste si toho asi nevšiml, nikdy jsem se nezastával žádných zločinů ať už je spáchala církev, Němci nebo UFO . Divím se, že zrovna Vám vlastencům se zdá nepochopitelné, že Sudeťáci si dovolili volit národní stranu. Zatímco je každému Čechu samozřejmě zcela a naprosto pochopitelné, že se Československo odtrhlo od Rakousko-Uherska. Vypálení Lidic je zločin, zatímco vypálení Soběslavi zločin není. A proč? No přeci Soběslav vypálili husité, protože se tam ukrývali paragáni a vlastně sorry, protože se tam ukrývali křižáci nebo kdo. Kdo to nechápe je nepřítel vlasti a basta. Na závěr , i kdybych o první polovině 15 století nevěděl vůbec nic, přišlo by mě sakra divný, že většina tehdejších pevností byla vypálena husity a ne křižáky. Logicky vzato je to v jistém rozporu s teorií o obraně vlasti proti křižákům.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]