Reagovat na příspěvek

pre Pala :-)
[Autor: Lewis] [Datum: 09.11.2002 13:45:18]
Hold zdravíím Vás. Vladimir už napísal čo je doporucované, no v mojej Nasti r.v.1996 GLE 5dv.sedan je naliaty Madit super 2000 polosyntetika. Som jej 2. majitelom bola burana z predu nie vážne ma momentalne 185 000km pohon LPG tam bol montovaný pri 70.000 km BRC.Čo sa týka plynu len doporučujem je sice citit v kopcox ze netaha tolko co benzin,al nie je problem podradiť nie? Na brzdy sa nemožem stažovať mam predne po generalke menene valčeky dostičky dokonca i kotuče ihneď ako som Nasťu zobral zo servisu som si skoro na kržovatke rozbil hlavu o čelne sklo :-))) noo a teraz proste brzdii fajn nemam problem. Este raz som si posral tesnosť motora tak ze som nalial moc oleja asi o 1l no si vieš predstaviť kade všadial to tieklo:-)) teraz je pretesnena a čistučka:-) All: ludia mam problem so štartovaním bolo to v servise a vratili mi to s vymenenými sviečkovými káblami, magnet v rozdelovači bol puknutý dali mi iný už používaný /zadara/ prečistili motorček volnobehu a povedali že už je to OK.Po týxto zasahox sa odstranilo lietanie otačok na voľnobehu,niekedy skapala /benzín/,no štartovanie za studena na 5-6x zostalo ak je motor teplý xýti ihneď...na LPG otačky nelietali ani to nexcipalo. D za rady Inak s tankovanim nemam preblem na OMV ani Slovnaftkách, ale na Arale a starýx pumpax ako boli za komančov tak tam mi tiež pištol stale vystreluje a tak si pomalinky tankujem:-))
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]