Reagovat na příspěvek

Novy clen do rodiny - zo Slovenska
[Autor: Palo] [Datum: 08.11.2002 12:15:31]
Ahojte Nexiaci, V aprili tohto roku som (spolu so svojou krajsou polovickou) kupil Nexiu sedan GL, r.v.1995 - kupena v 1996 (8V), farba strieborna metaliza. Auto uz v tom case malo svoj vek, ale takmer cely cas stalo u povodneho majitela v garazi (najazdene na nej bolo realnych 25.500km). Ddoteraz sme na nasej Marike najazdili 7.000 km a doposial nas nicim nesklamala - STK ckou sme presli bez akejkolvek upravy/servisu. Minuly tyzden sme vybavu doplnili o 4 plechove disky so zimnymi Barumkami, cez vikend to prezuvam. Ak by ste mi vedeli poradit, davam par otazok resp. tem na debatu: 1. neviem aky typ oleja je v motore a chcem ho vymenit. Odporucate syntetiku (aj ked je tam mozno mineral)? Ak ano, tak aku (5W-40? - aku znacku, mate nejake rady, pripomienky?) 2. mate niekto instalovany pohon na plyn? Skusenosti? Cena? 3. Neviem ci je to normalne, ale spojka mi zabera uplne navrchu (pri len trosku zasliapnutom pedale), neviete co by s tym mohlo byt? Lamela? Mate podobne skusenosti? 4. Ako brzdia Vase masiny? Tak ze pri jemnom zaslapnuti narazite hlavou o sklo, alebo len zacnete pomalicky spomalovat? Moje brzdy su totiz dost slabe/pomale. 5. Neviete, ci sa do verzie GL da "doinstalovat" posilovac riadenia? Nakoniec sa chcem podakovat autorovi, za jeho stranky a samozrejme vsetkym serioznym prispievacom. Pekny den,
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]