Reagovat na příspěvek

RE:RE
[Autor: Sabin] [Datum: 08.11.2002 7:54:30]
Promiň, ale jak jsem rychle myslel a rychla psal, tak se mi stalo, že jsem se přepsal. Myslím, že kdyby jsi to prošla ještě jednou, tak tam najdeš ještě pár chyb navíc. Víš já neodsuzuji katolíky, ale štve mě jak si můžou říkat co chtějí, protože ví, že jim to ten dav ovcí sežere i s navijákem. Ten dav to totiž vůbec nezajímá. Vlastně je zajímá jenom středeční lumpačení a nedělní vepřo péčo. V tomhle ale nejde ale jenom o katolíky. Dokážou mě naštvat všidhni ti kteří záměrně překrucují minulost a zamlčují pravdu tak, aby se jim to hodilo do krámu. Skutěční historici, které nezajímá nic jiného než pravda, vydávají knížky, které skoro nikdo nečte a "odborníci" veřejně melou pořád to samé, jenom hezky zaoblené a podle toho jak se cítí pevní v kramflecích. Co se jedná o upálení Místra Jana Husa, tak zrovna nejsem na slovo vzatý odborník na středověké právo, ale myslím si, že to měli tak šikovně ošetřené, že už byl odsouzen aniž vůbec dorazil do Kostnice. Pokud jde o mojí reakci na Jardovu "odbornou studii", tak si nemyslím, že bych se nějak unáhlil a někde ulít (kromě pravopisu), ale máš pravdu v tom, že se nesmí škatulkovat. Musíš ale uznat, že pokud jseš jednou katolík, tak tě lidi budou brát se vším všudy, že souhlasíš s názory a postoji tvého vedení. Stejně jako to platí o mě. Že přijímáš podjednou (můžeš ale i pod obojí, víš to?) neznamená, že na sebe budeme vzájemně plivat. Bůh chraň! To mě ani ve snu nenapadlo. Jsem rád, že si s tebou můžu psát. Pokud jde o ostatní místní psavce, tak jsem zatím pouze ve starozákoním období, zub za zub, oko za oko, narážky za narážky, dobrotu za dobrotu. Až budu v novozákoním období, tak to bude něco jiného. Měj se fajn a někdy zase napiš.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]