Reagovat na příspěvek

Taak po dovolenke../mesiac/
[Autor: Lewis] [Datum: 05.11.2002 15:16:26]
AAhojte sa mate? Žiť to tu žije ako pozerám:-)) Fabia1.4 vs. Nexia1.5 na dialnici nie je co riešiť pokiaľ ma vodič odvahu /neseru ho polisi/ :-D Fabia sa pomaly zacne stracat v spatnom zrkadielku.Zaujimavý je pri tom ten pocit že maš zosliapnuty plyn na podlahu a poxvilke zistis ze je tam opäť nejaká ta medzierka od podlahy :-DD Pri rýchlosti teda speedometer ukazoval 195 som si povedal že by stačilo i keď som citil že 200 by sa dalo,ale to je už o niečom inom ak idete tou ryxlostou dlhsiu trasu aspon 30-50 km ekdy zacnete mat pocit že ostatný stoja....Moja Nasťa sa po takyxto kuskox a daľšix 5 000 km ocitla v servise niekto tu spominal nejake vrčanie z motoroveho priestoru tak mal som i tento problem tkvelo to v uvolnenom alternátore v servise mi doslova povedali: "Visel vam na poslednýx zavitox." To je len tip.....Fajn new members :-))) Moje fotky by velmi fadne pri nix vyzerali, ale preco nie..posleme....cez weekend. Co bolo coho predlohou???? Opel Kadett a Racer su dvojicky, pretoze Daewoo kupilo licenciu na Kadett a tak nie je co riesit Nexia je naslednik Kadettu ja viem velmi jednoduxo povedane, ale netreba o tom polemizovať dokonca "vraj" prvý rocnik Raceru mali motor manfactured by OPEL. /Nemam to overene na 100%/ OK debatme daleeeeej pls. :-DDD
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]