Reagovat na příspěvek

RE:RE:Diskuze
[Autor: Pavla] [Datum: 04.10.2002 12:43:41]
Byla jsem-dle mého-vždy silný jedinec.Natolik silný a sebevědomý, že jsem si 4 roky píchala všelijaký svinstvo.Pak jsem se seznámila s věřícím klukem.Začala se mi víra líbit.O pár měsíců později jsem potkala partu mladých lidí.Jevili se mi totálně v pohodě.Pak mě pozvali na společenství.Netušila jsem , co to je.Byla jsem moc udivená, když mě vedli na faru a já seděla vedle kněze.Chovali se všichni ke mně přátelsky a já poprvé ucítila, kde je mé místo.U BOha .Přestala jsem dělat věci, které jsem dělala.Zapomněla jsem na tu špinavou minulost,která mě ničila.Teď žiji pokorným životem a budu jednou chtít, aby mé děti věděly, kdo je Ježíš, Otec, Marie atd., protože nebýt jich, ony děti by tu nebyly a ja určitě také ne.Život mi zachránila víra a já svobodně jsem se pro ni rozhodla.Sama a s nadšením. Církev se změnila.Hodně.Pokud se změní systém, změní se všechno.Jak jsem již uvedla-církev dělala ohromné chyby, ale byly to spíše chyby zbloudilých fanatiků a vykladačů Písma,než církve jako instituce.Bůh řekl:"Kde jsou dva, tam já jsem mezi nimi."Proto existuje svátost manželství, proto se lidé párují.A je-li člověk poctivý sám k sobě, tak alespoň jednou v životě uslyší Boží hlas.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]