Reagovat na příspěvek


[Autor: Rebecaa] [Datum: 16.09.2002 5:44:57]
"Ahoj Frede, jak jsem slibila..prispivam do Tveho dilka……povedeneho..musim rict. Nooo ale je to spis takova volna asociace ci tak neco....jach..co to placu..J…proste budu psat, co me napada, kdyz si to ctu ju? Takze..vezmu to od zacatku: Kde jsi prisel k te prezdivce..Fredie? mimochodnikem..medvidku..jezunu..to Ti taky sekne…no lepsi nez lebecek..J Hele a ten Tvuj zajem o akvaristiku a botaniku ci co…to treba jako ze chovas rybicky??..J Nooo a taky me zajima Tvuj pribeh s UFO....mozna Ti i uverim..J Pises, ze se protloukas bez utesitelky..ale ja myslim, ze utesitelek mas naopak dost…nebo ne? No…jde o to, jak si predstavujes partnerku a co presne je pro Tebe dulezity…J No a samozrejme..to bych nebyla ja..hihi..se ptam na to osobní,.na ktere me tam odkazujes..J Proc uz Lizetka neni „nejlepsi“ kamaradka? Libi se mi to…citlivy…snadno zranitelny…uprimny...opatrny..mlsny..hmmmm…dobrak se smyslem pro humor..proc jsem vybrala prave tohle?..tot otazka do Tve poradny..J..hmm..myslim, ze inteligentni….svalnaty..sympaticky..se pozna hned…J Joo..a preju hoodne uspechu v Tve ceste za zdravim.. Co znamena..wassup?? Zaujala me taky ta sekce „pritelkyne“….nebo spis to, zes ji tak nazval ..mohlo to byt..kamosky… kamaradky…ale tys to nazval pritelkyne…nejdriv jsem si myslela, ze se vsemi asi chodis ci tak nejak..hihi..nebo spis? J..co na tom..J no ale pak zjistuju, ze to jsou tvy nejblizsi kamosky, ke kterym chovas prece jen zvlastni uctu….ale stejne me napada…kterou z nich jsi svedl?…Lizetku??…hezka kocina..J….noo..a pokud zadnou…do jake kategorie bys zaradil holky, se kterymi jen….“sexujes“?..J.. a do ktere…ty, se kterymi chodis, nebo jsi chodil?..nebo vsechny do jedne??? Hmm a…..chtela bych znat Tvou definici lasky……zda se mi, ze pratelstvi stavis ve svym zebricku hodnot….nejvys?? Hmm…a nepratele….asi nikoho nenajdes..pokud budes hledat cloveka…..co nejaky pocit..nebo myslenka……J…ale libi se mi, zes tam dal i prostor pro tohle….mimochodnikem..ti lebecci nemaji chybu..J Hele..musim rict…jsi zvlastni…a presto tak lidskej…imponuje mi to…Obzvlast se mi libi, jak o vsech mluvis, kolik mista jim venujes..dokonce i rodine (i když davas na prvni misto tatinka..J)..to se jen tak nevidi….jako bys tohle vsechno venoval jim…jako bys tu byl pro ne…myslim, ze cim vic Te takhle poznavam..i když je to jen z toho, co pises…tim vic mi pripadas blizsi..ach jo….zni to lip nez jach??..J… a tim vic nabouravas tu mou stereotypni predstavu o muzich…a za to Ti uprimne dekuju…."
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]