Reagovat na příspěvek

Ad krajina kolejiště
[Autor: Ivo Valent] [Datum: 29.08.2002 8:46:47]
Pan Leszek Sajdok mě svým příspěvkem přímo fascinoval. Tedy v dobrém, držím palce jeho další modelářské práci. Jestliže má totiž ve svém domě takto obrovský prostor na kolejiště, 6x2m (!), a ještě si myslí, že je to málo, přirovnal bych to k situaci řidiče, který má jako auto Mercedes, ale to se mu zdá líné, takže by chtěl spíš Porsche nebo Ferrari. Já stavím v obecním bytě kolejiště 2,65x1,65 m, a ještě jsem před deseti lety přešel z TT na HO. Námětem kolejiště je právě z prostorových důvodů krátká místní trať s koncovým nádražím; časem jsem tam vmáčkl ještě vlečku, která měří asi 3 m, a teď se snažím ještě o úzkorozchodnou trať. Ta se ale už opravdu nikam nevejde, aby to nebyl vlakodrom, takže jsem přišel na nápad, že prostě v 90% délky povede ve splítce s normálněrozchodnou tratí. Mít tolik místa jako pan Sajdok, jsem úplně v klidu. Takže, jestli bude mít zájem, i já mu nabízím pomoc, konzultaci, co jak zmenšit a zkrátit, aby to bylo přiměřené, a případně i výrobu nějakého toho dílu krajiny. Zdravím.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]