Reagovat na příspěvek

TV-OUT
[Autor: Milan] [Datum: 14.06.2002 22:07:00]
Dobrý den, chvíli mi trvalo,než jsem se dostal k vašemu dotazu. ¨Já mám verzi ovladačů nVidia 21.83.V té je chrontel 7008. Obraz na monitoru a TV by měl být normálně,ale vy nedáváte zřejmě "klonování",pak je obraz jen v TV.Zadejte v:vlastnosti obrazovky/Twin wiev/klonování.Pak máte oba obrazy.V tomhle nastavení můžete měnit velikost obrazu,bohužel se frekvence monitoru přizpůsobí TV.Pokud nemáte 100 Hz TV,tak monitor běží na 50 Hz a je to nepříjemné pro oči. Změnu velikosti při promítání DVD apod.změníte v :vlastnosti obrazovky/geforce 2/další vlastnosti/nastavení videa na popředí/nastavení zrcadlového obrazu/a zde můžete vyzkoušet,co vám na primárním i sekundárním obrazu jde změnit. Systém mám windows ME a rozlišení 800*600 /mám jen 15" monitor/. S pozdravem Milan ----- Original Message ----- From: "Petr Varadinov" To: Sent: Sunday, May 26, 2002 2:16 PM Subject: Dotaz k clanku > Dobrý den, > mám problém s TVoutem u MSI 8855 GeForce 2 Ti 64MB DDR. Tahle karta se liší > od té co jste srovnával ve vašem článku jen grafickým čipem a paměťima. TV > kodér je chrontel 7007. > > Jak se vám podařilo roztáhnout obraz na celou obrazovku?? V jakém rozlišení? > Ve windows? > > Nevíte jak mít obraz zároveň na monitoru i na televizi?? Mám totiž počítač v > jiným pokoji než televizi. > > Už to zkouším třetí den a už opravdu nevím jak dál. > > Předem děkuji za odpověď > Petr Varadinov
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]