Reagovat na příspěvek

RE:Zasvěcení
[Autor: František] [Datum: 29.04.2002 10:21:27]
Někdy se nesprávně mluví, že se "otevírají" čakry. Ale není to tak. Čakry se nám otevírají a zavírají podle toho, jak vnímáme situaci, jak reagujeme. Stejnou situaci někdo vnímá příjemně (čakry má otevřené) a jiný nepříjemně (ten si čakry uzavře). To znamená, že určitou situaci přijímáme a nebo odmítáme. Při zasvěcení probíhá naladění čaker na vibraci Reiki. Já to vnímám jako přidání dalšího TV programu. Při zasvěcení probíhá silný proud energie, který také působí jako terapie. To znamená, že zasvěcovaný může prožívat různé pocity. Jak při zasvěcování, tak i v době po něm. Dostává silnou "dávku" energie (lásky), která působí na to, co odmítáme. Tedy na to, co nám způsobuje uzavírání čaker. Ne na situaci, ale na naši reakci, naše hodnocení těchto situací. Možná by pomohlo přirovnání. Ve studánce se je hodně "bahna" našich nesprávných přesvědčení, názorů a reakcí. A když do studánky hadicí pustíme prudký proud vody, bahno se zvíří a část se ho odplaví. Tak zpátky: zasvěcení je získání trvalého přístupu k Reiki (lásce bez podmínek). Stáváme se prostředníky Reiki. Já sám jsem inicioval nejmladšího asi 5-ti letého kluka. Asistoval jsem, když byly iniciovány děti od 3 let. A znám jednu Reiki-učitelku, která iniciovala svou dceru, když jí byl jeden den. Nemyslím si, že by něco bránilo v iniciaci. Pokud zaměníme slovo Reiki za Láska, pak otázka by mohla znít : "Od kolika let můžeme být naladěni na Lásku?" Přeji ti hodně štěstí František
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]