Reagovat na příspěvek

ESS vs. Zoran
[Autor: Filip Streibl] [Datum: 09.03.2001 18:24:01]
Tak Vam musim rict, ze jsem zazil sok, byl jsem se v IMS podivat na Nintause. To co jsem videl byla tragedie. DVD to sice prehrava, ale nahore lezly nejake zelene pruhy. Pak obcas zprava do obrazu vystrelovaly bile carky. Sam mam Grundiga GDV-130 a musim rict, ze obraz ktery ma Grundig je minimalne stejny jako Ninntaus (spise lepsi, ale nemohl jsem to porovnat na stejne televizi). Dulezite je, ze na mem Grundigu nemam zadne zelene pruhy a bile linky pres obraz (v IMS rekly, ze je to normalni a staci dat stop a play a zase je to v poradku, pekne dekuji). Ted mi vsichni co mate doma tu sunku jmenem nintous reknete, ze tam mam ESS a ze to je hruza. Asi Vas zklamu, ale ESS ma vice chipu a ted uz se pouziva nova rada Swan II (Chip 4318), ktera NEMA ZADNE problemy s dekodovanim DVD. Problem DVD prehravacu ale neni jen procesor, ale enkoder vystupniho signalu, ktery je u levnych prehravacu vetsinou od firmy Crystal (CSxxxxx). Ten prave zpusobuje vetsinu problemu s nevyraznym, ci nekontrastnim obrazem. Ted se jiz nejakou dobu pouziva chip ADV1770 / ADV1772 (umi dva vystupy soucasne), ktery je o mnoho lepsi co se kvality obrazu tyka. Pokud jste nekdo Nintouse otevrel docela by mne zajimalo co do toho cpou. PS: Umi Vas nintous ID3 tagy a listovat soubory na CD vcetne adresaru?
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]