Reagovat na příspěvek


[Autor: Misa Ov] [Datum: 31.01.2002 12:17:40]
Ja jsem poprve navstivil gay klub pred dvema lety. Bylo to v Brne U Richarda. Hodne mne tam zaujala vstricna atmosfera, se kterou se clovek v "normalnim baru" tezko setka. Kdyz jsem se loni dostal na skolu do Ostravy, logicky jsem chtel navstivit nejaky zdejsi gay podnik. Diky kamosovi, jsem se poprve dostal do Ikara a muzu rict, ze se mi tam hodne zalibilo. Potkal jsem tam nekolik zajimavych lidi, ktere mam hodne rad a verim, ze se na ne muzu spolehnout. Ostatni ostravske podniky mi uz zdaleka nejsou tak sympaticke a napr. Gecko, kde jsem byl poprve minuly tyden, mne svou atmosferou definitivne odradilo (toto je muj osobni nazor na tento podnik,nechci ho rozhodne nikomu vnucovat). Myslim si, ze je hodne dobre, ze gay podniky existuji, urcite to v mnohem usnadnuje vzajemnou komunikaci mezi nami. Na druhou stranu je pravda, ze se zde clovek muze setkat s lidmi ruznych kvalit, ale takto je to vsude a je asi dulezite, uvedomit si s kym se chci bavit a pratelit a komu se radeji vyhybat. Takze ja se budu dal chodit bavit do nasich podniku, protoze vim, ze tam vzdycky najdu spriznene duse a na lidi, kteri nemaji nejcistsi umysly, si dal budu davat bacha. Tot vse. Paja:)
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]