Reagovat na příspěvek

že by :-)
[Autor: HeGer] [Datum: 29.01.2002 20:13:27]
Tak sem teplej,to je z tvojí hlavy?Fakt ses předvedl,fakt si mě dostal,asi se opupinkuju!Jo a jen tak pro zajímavost,bez toho teplouše by Creators nikdy neexistovali,jenže ten teplouš se spojil s partou (teplých) kluků, a zahráli sme si něco jako floorball.Jo,ty nebudeš zas takovej .... tak konečne přestaneš rejpat a vytahovat se tady?Když budeš mít něco proti mě nebo mímu týmu,rádi to uvítáme z očí do očí,pak se rozhodne o tvým osudu!Věřím že si na debila jenom hraješ,tak klidně kritizuj náš tým,ale narážky na moji osobu si odpusť!Nejsem tvoje máma!Jestli nemůžeš unést přes srdce,že mám úspěchy ve sportu,tak mě to fakt mrzí!Ale každý sme měli stejnou šanci,já hraní na písečku a chlastání v hospodě vyměnil za dřinu!Proto sem nedopadl jako ty!Hele jenom jestli budeš mít odvahu a nebudeš se cítit trapně,rád bych věděl,čím sem si zasloužil to slovní napadnutí!V pátek hrajem 2 zápas,pak budu mít dostatek času si s tebou popovídat a konečně přestanem zaplňovat toto fórum slovníma přestřelkama!Tak pa pa pa pa!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]