Reagovat na příspěvek

Zajímavý článek
[Autor: Miky] [Datum: 28.01.2002 13:43:56]
Ahoj Kubo,moc se mi to číst nechtělo,ale nedalo mi to,četl jsem to ve zkratce,ale pochopil jsem o co jde. Chápu,proč to vlastně píšeš. Lidi tě pomlouvají,ale neboj se nejenom tebe,však to tu píšeš,ti lidi se nezmění,nikdy,to by museli všichni umřít,aby tady na světě bylo lépe,neurážím gaye,ale některé lidi,kteří by si tu smrt zasloužili,nevím jestli máš něco proti mně ty,ale já jak víš sem tam ano,ale to jsou jen naše problémy,ne snad velké. Tím kámošem si myslel koho,mně asi ne,že,no to nevadí,ale ze školy jsem.-) Mrzí mně že se cítíš tak divně,ale já bych věděl co ti spraví náladu a na delší dobu,je to kluk Kubo,zkus si někoho najít,který tě nebude mít pro peníze a který bude stát za to a ty si uvědom,že by si mněl přestat tolik chlastat,protože dopadneš špatně,to je jen přátelské upozornění,nechtěl bych to tu moc rozebítar,ale mám příležitost,za některé problémy si můžes i sám,když začneš někoho trošku pomlouvat,často pít a lézt po někom,jako třeba po mně atd a když se vyspíš nyní už s bývalým klukem od Renka,tak se Kubo nediv,že tě lidi pak nemají rádi,co vím,jen mně se povede ti vždy schodit ten kořínek a proč ? Nikdo nemá takovou hubu jako já,nikdo není tak upřímný jako já,vím,bolí to,ale je to tak lepší. A je ti teprve 17,takže přestaň řvát a bojuj nebo se z toho zroutíš,to vím,znám to. A ještě něco,kde chodíš na Stodolní a kdy ? PS: Tak to by bylo vše,napiš někdy,pokuď budeš mít ut potřebu.-)) Miky PS: Nezlob se za to,co jsem zde o tobě napsal.-)
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]