Reagovat na příspěvek

Ohlédnutí za první polovinou ligy
[Autor: BOB] [Datum: 25.01.2002 8:48:20]
Vaše "liga" se přehoupla do druhé poloviny a to je nejlepší čas, zhodnotit dosavadní zápasy. To, že se tam řežete jako dobytci je už ostatně vaše věc, ale je divný, že se furt odvoláváte na rozhodčí - co gdybyste hráli už aspooň trochu florbal. Jsem jenom divák, všechny zápasy jsem neviděl, ale z toho, co jsem viděl se mi chce blít! Týmy ligy bych rozdělil do 3 kategorií. 1.)Florbalový týmy - Chmelaři-excelentní technici, Legie-techničtí hráči a snad nejstabilnější tým za ty roky florbalu v Šumpru, Medulky-překvapení ligy a právem zatím první místo v tabulce, no a možná, při troše dobré vůle Creators - tyto týmy si jediní můžou říci "hrajeme florbal", ikdyž i zde jsou vidět výstřelky, jako je sekání, podrážení apod. 2.) Skoroflorbalový týmy - Rychlá rota - asi nejvíc z post-hokejistických týmů pochopily smysl florbalu, ale furt jsou to hokejisti, NoNames - občas to řežou, ale to je stejně jedno, když mají takovej průser :) a Beerboys-kteří maj holt trochu víc smůly a chtě-nechtě i Cembrit, kteří svým omlazením v týmu, dodali své hře dobrej šmrnc. 3.) ŘEZNÍCI - Tygr, Jurgens, Lazy Swines, Ikemani - početná skupina okupující konec tabulky o jejihž hře se nedá říci nic pozitivního - jedním slovem HNUS!!!!!!! Tak ZDAREK ...
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]