Reagovat na příspěvek

Odpověď PANA GROHA na můj e-mail do Rosic
[Autor: pv-clark] [Datum: 22.02.2001 12:59:05]
Vážený pane , odpovídám, jakmile jsem si stáhl Vaši poštu. Jen nevím, na co mám odpovídat. Jste-li z Prostějova, nemusím Vám snad říkat, jaké máte rádoby fanoušky, a co tito kde po republice vyvádějí. Jsme jen první, kdo to veřejně řekli a tak jsme teď nepřítel hokeje. Ale ostudou hokeje, je chování nejen vašich fanoušků, ale i hráčů (inzultace rozhodčích) a hlavně vedení v čele s panem Zlámalem a Přecechtělem, kteří toto nepochpitelné jednání fanoušků a hráčů ještě poněcují. Naprosto nepochpitelné. Proto se prosím, zaměřte nejdříve do vlastních řad, než začnete osočovat někoho cizího, o kom nic nevíte. A jen tak na okraj: Já jsem se v Prostějově narodil. Mám to město rád. Hokej jsem odkoupil od pana Zlámala. Takže má-li něco někdo, proti tomu, že jsem koupil licenci, nechť laskavě zaměří svoji pozornost na toho, kdo ji prostějovským prodal takříkajíc "pod zadkem" a hlavně, proč to udělal. Dnes ho opět oslavujete, před dvěma lety jste mu nemohli přijít na jkméno. S pozdravem Martin Groh
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]