Reagovat na příspěvek

Rozhodci
[Autor: MSH] [Datum: 14.01.2002 7:38:10]
Bohuzel ted musim rict, ze jsem byl v patek jednim z rozhodcich, co piskal nektera utkani. Proc bohuzel? Opet se ukazalo, ze ikdyz hrajeme "florbal", tak na prvnim miste v zapasech srsi emoce! Celkem to chapu, ale nemuzu prenyst pres srdce, kdyz nekteri hraci kritizuji vykony rozhodcich, kteri to opravdu nemaji lehke! Porad se rika:"Ty to piskas proti nam", nebo "Ty nevidis ty fauly???". Vsichni, co tohle rikate se ale predevsim zamyslete nad tim, ze hrajeme florbal a ne, ze musite za kazdou cenu faulovat! Podivejte se treba na hru Chmelaru nebo Legie - jejich hra se v lize nejvic podoba florbalu (minimum faulu a kdyz, tak nevinych)! Timhle smerem by se mela nadale ubirat liga a vlastne vsechny zapasy! Omlouvam se vsak tymum, kterym jsem "piskal"! Vim, ze to nebyla z me strany povedena utkani, ale verte mi, ze jsem se snazil ja i ostatni rozhodci. V situaci, do ktere se liga dostala (nemela Provaznika a jini rozhodci "zvenku" by chteli neunosny mnozstvi penez) to bylo zajistene kolo, ikdyz trochu nervozni... Nehrajeme prece, abychom se zabili, ale abychom se pobavili, proto se mi taky libila dohoda mezi tymem Medulek a Rychle Roty, kteri se domluvili o tom jestli branka ma nebo nema platit. Diky za pochopeni a vsem co se mnou nesouhlasi doporucuji odpiskat si taky jedno utkani, at vidi jaky to je!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]