Reagovat na příspěvek

kauflandská bída
[Autor: Jana] [Datum: 19.12.2022 22:15:55]
Ahoj zaměstnanci. Přeji Vám, pokud to jen bude možné nějaké trochu normální svátky. V Kauflandu jsem dělala 15 let a občas tam ještě zajdu podívat se, kolik mých kolegů a kolegyň ještě vydrželo. A ty počty se sakra tenčí. Nedivím se, z toho, co mi ti poslední věrní vyprávěli se Kaufland vrací o těch 15 let zpět. Když k tomu připočtu fakt, že jsme si dělali srandu z obchodů jako Penny, Albert ale i Lidl a konkurencí pro nás bylo jen Tesco, a dnes je Kaufland suverénně nejnepřívětivější obchod ze všech jmenovaných a k velkému překvapení už i to Penny je pro nákup lepší a mnohdy i levnější, pak je mi líto těch, co tam dělají. Při mé poslední návštěvě jsem vyslechla jak se ředitel baví s VKL. Mimo jiné o zaměstnankyni ( od známých jsem se doslechla, že je samoživitelkou), která zůstala doma teď v prosinci na paragrafu s nemocným dítětem. A úkol od VKL zněl jasně. Jakmile přijde, najít důvod a vyhodit !!! Pokud to takto funguje, radím vám, vážení zaměstnanci, nebojte se podívat po něčem jiném. Já odešla v 55 letech a dnes jsem spokojená. Plat mám vyšší, pracovní dobu vez nočních a víkendů a hlavně budu poprvé po mnoha letech doma nejen na svátky ale i mezi nimi, o čem se vám ani nesní. Jde to, jen se chce rozhodnout. K tomu Vám držím pěsti
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]