Reagovat na příspěvek

RE:Bosing
[Autor: J] [Datum: 25.05.2018 20:34:44]
Zdravím. Domnívám se, že stávkování k ničemu nepovede. Spousta věcí pochází z Německa a naše centrála či odbory mají reálnou schopnost změnit jen nějaké drobné procento toho, co jde z Německa. Je to takový moloch, že bohužel je to na každém jedinci, jestli to v rámci filiálky dá či nedá. A stále je to o VOD na té či té filiálce. Ti jediní dokážou zmírnit dopady globálního rozhodování. Pokud budete namítat, že jsem lezprdelka nebo někdo z centrály tak vězte, že jsem běžný pěšák, který za 7 let působení u Kauflandu jenom jednou narazil na VOD či VODKU, kde vznikl opravdu problém. Takže vím, že se dá i relativně rozumně a v rámci možností fungovat. Takže hlavu vzhůru a dokud to nepřeroste u konkrétního jedince či jedinky únosnou mez, kdy si to bude žádat opravdovou změnu, tak to nějak dáme. Já se totiž v situaci lámání chleba ocitl taky, pořešil jsem a zaplať pánbůh to vyšlo v rámci Kauflandu, takže jsem nemusel odejít. Držte se statečně a bojujte, dokud to budete dávat, protože nic lepšího nás nečeká. S pozdravem J.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]