Reagovat na příspěvek


[Autor: Kolegyně z Kaufu] [Datum: 19.04.2018 22:06:23]
Ahoj v Lidlu plat ? 28000? To mají jen ti který tam byly jako starý zaměstnanci na osmi hodinový úvazek.. teď už nepřijali na osmi hodinový úvazek stejně tak jako u nás v Kauflandu 4hodinove směny jsou jen pro smích už vidím nejakyho chlapa jak jde makaat do Kaufu za tak směšný peníz.. Navíc mě strašné štve když má někdo přijet pigluje se krám z těch nejhorších sraček na kdysi dávno vypiglovanej Kaufland .. a stejně si vzdycky něco najdou je to trapný krysy a dementi co jenom picujou co je špatně taky dokážu přejet po podlaze a říct že je špinavá..!! co po nás chtěj k vybalovani se dostanete těžko když po stáhnutí na paletu vás volají na kasu .. nebo když děláte tři pracovní pozice najednou .. a je jedno co to je.. Kurva vedení proberte se nejsme roboti nemůžeme zvládat sto věci najednou to v provozu mezi lidma a akcemi nejde ani náhodou... Všechno rozjeban* regály prázdný fronty občas mám až strach kdo přijde a zjebe mě zato že tam jsou fronty tam nahoře v ty kancelári ani nevědí kolik nadávek si vyslechneme denně a vysvetlujte že za nic vy nemůžete.. pak máme být milý na zákazníky no ani hovno nejsme žádnej póvl... A vaše otázka proč tu stále jsem ? Já tu práci mám ráda kolektiv k nezaplaceni a přeci jsme tým !!! Snažíme se co se dá ale co je moc to je moc.. pokud chcete šetřit na letakach zamestnancich, hodinách .. a pod.. stáhněte ty svoje trapný hnusný reklamy !! To má jít jako první .. nebo nám chcete dát větší nálož co vydržíme ? Lidi který tam stále pracují jsou silný! Já jen doufám že to je zkrat a že vše bude jako kdysi ikdyz vím že je to naivní myšlenka m. Pamatuju časy kdy bylo všude tolik zaměstnanců.. a teď? Minimum lidí na taškový krám.. pokud chce Kaufland zvýšit tržby tímhle to určitě nebude .. tolik šikovných lidí odeslo pracovitych.. stydte se všichni co vymyslíme tyhle píčoviny viz. plánování smen podle zákazníků nasrat .. ani nevědí a už vůbec nemůžou předurčit kdy bude chodit hodně lidí je to prostě nárazový jak prd do prázdna ..
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]