Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:vedeni
[Autor: Re: vedení] [Datum: 19.07.2017 9:10:49]
Zdá se mi že píšeš z vlastních zkušeností tebe zřejmě rodiče dělali přes ponožku a přes plot proto v sobě nemáš ani kousek slušného chování chtělo by to vrozenou empatii ale tu ty postrádáš copak jsi v Kauflandu provedl že tě vyrazili protože tvé příspěvky tomu napovídají a ten dotyčný co má problém s kamerami na pracovišti mě utvrzuje v tom že asi rád přemísťuje věci do své kapsy znáš to pořekadlo zloděj volá chyťte zloděje a jestli si myslíš že někoho urazíš tím že napíšeš nějaké nechutné výrazy tak se pleteš mě jenom přesvědčíš o tom že jsi nula která štěká na nesprávném hrobě kdyby jsi byl v právu tak by jsi se choval jinak ale to ty při tvé chabé inteligenci asi neumíš kdo ví máš-li vůbec základní vzdělání protože normální jedinec se k takovým praktikám jaké používáš ty nesníží takže si nadále piš ty své hlouposti ale za sebe ti mohu říci že mě neurazíš je mi 100 x milejší uklízečka kterou opovrhuješ než ty který máš možná problém se sám vyčurat takže nadále piš jestli tě to baví ať se zase zasmějeme nad tím jaký jsi duševní chudák a ignorant.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]