Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:Jak se stát vedoucím pracovníkem
[Autor: Gizela] [Datum: 22.02.2017 8:15:28]
Děkuji,a souhlasím taky u nás je to taky psycho to každopádně čekají kdo a jak dlouho to vydržíme ,proto už se nestresuji jako kdysi a bohužel co stihnu stihnu nejsem stroj už to neřeším jako dřív když je jim jedno a neřeší to proč bych měla já se stresovat i tak si myslím že Němci ani netuší jaký je tady chod prodejny vždy příjdou ohlášeně přála bych si aby někdy přišli když tam je jedna prodavačka bordel všude kde se podíváš, protože to opravdu stíhat nejde když to hlídá jen jedna chudák a ta neví co dřív a o kasách ani nemluvím a na pultě také a ještě když tam třeba není nikdo celý den a dotyčná na obchodě jde až na noční tak se může zbláznit sklad narvaný plno palet atd.proto už to neřeším jako kdysi co stihnu stihnu magor určitě nejsem a lézt do prdele nikomu nepotřebuji udělám si co mám a jdu bohužel sami musí pochopit že to tak dál nejde jsem zvědavá jak nalákají zákazníky zpět když jim tam polovina přestala chodit sice tržby pořád mají nemyslím si že né oni chtějí pořád víc a víc ale co budou dělat až opravdu bude úplně pusto.Hezký den .
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]