Reagovat na příspěvek

RE:Jak se stát vedoucím pracovníkem
[Autor: Gizela] [Datum: 20.02.2017 20:39:51]
Dobrý večer,chtěla bych také trochu reagovat na prodejnu Havířov a na to celé dění.Mě je celkem jedno kdo s kým,proč jak atd.to je opravdu každého věc aniž bych se jich zastávala beztak pokud budou chtít být spolu tak budou pokud né tak nebudou, ale víc mě zaráží poslední dobou v jakém chodu je prodejna už mě nebaví poslouchat od zákazníků co se to děje s prodejnou není to co bývalo zboží věčně chybí,prodavačka nikde atd.a je to také tím že odešli ti kteří tam setrvali třeba i deset let anebo od začátku a už bylo neúnosné chování vedení a to odešli skvělí kolegové co uměli makat a byli úžasní klapalo to a dokonce né že někteří sami odešli ale byli donuceni odejít pod tlakem a teď věčně nesmyslné příkazy málo prodavaček a šetření a buzerace co je v poslední době,je to postavené na hlavu chtějí tržby ale v podstatě pro to nic nedělají kde je ta týmová kultura a je logické že když není prodejna pěkná-tak jak bývala myslím tím akčním zbožím doplněná a přehledná atd. a zákazník tam nenajde co potřebuje skoro ani prodavačku tak je to smutné není to ten Kauf co býval , tak jde jinam a oni se pak diví že nemají tržby s takovou ani mít nebudou a je opravdu neúnosné aby byla např.ve čtvrtek i pátek kdy jsou akce jen jedna prodavačka která má zvládnout tzv.Lídl systém to je pak maraton aby stihla uklidit kartony prázdné vybalit akční zboží všude kde je třeba a chybí takže drogérie koloniál a cukrovinky a třeba i zaskáknout na kasu protože nejsou lidi brigádníci zrušení no a jistí to pekárna dosypat rohlíky doplnit chleba, no jako stroj dělat deset věcí za jeden plat to jde opravdu zaměstnanec úplně natěšený že jde do Kaufu na směnu a už se těší co ho čeká a nemine a ještě k tomu když po něm zákazník řve že není to nebo ono jenže jak někdo psal proč nejdeme jinam jenže jde taky o čas a taky o rodinu určitě Kauf není u mě na prvním místě priorita je rodina a zdraví jenže teď mi zatím bohužel nezbývá nic jiného tak jdu a směnu oddřu atd.jenže když jsou některé ženy samoživitelky tak je to těžké a jsou rády že nějakou tu práci mají když je tady velká nezaměstnanost tak ta dotyčná je ráda že má z čeho zaplatit byt koupit si co potřebuje a nějak přežít do další výplaty není to jednoduché ale ještě těch pár lidí se tam najde co jsou skvělou partou a kvůli kterých tam chodím do práce ale až časem odejdou i tihle bude to smutné ale tam nahoře těm je to jedno příjdou další ovce nové a uvidíme jen honem honem ať máme čísla a fleka zajištěného kdokoli kdo odejde časem po něm ani neštěkne pes jak se říká a je to pravda a jim úplně zcela.Ale mě to nerozhodí já mám úsměv na tváři zatím a vám ho přeji také dokud nejde o život nejde vlastně o nic přeji všem Hezký Večer
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]