Reagovat na příspěvek

Čipování
[Autor: Kyky] [Datum: 03.10.2016 8:48:36]
Chtěla jsem se zeptat,co říkáte na čipování.. Jsem na filiálce na které je to v testu.. Čipuje se prichod,odchod (proti tomu bych nic neměla),ale čipujou se přestávky.. Dělám na frišce a spoldu máme na druhé straně Kaufu. Takže si u úseku čipnu začátek přestávky a než se dostanu na spoldu uběhnou minimálně tři minuty.. Pak si musím na pauze hlídat čas,abych stihla čipnout přesně po 30ti minutách konec přestávky zas u úseku. Takže ze svačiny musím zas vyběhnout z náskokem třech minut,abych to stihla.. Pokladny mají tu čipovačku u spoldy,takže v pohodě,ale my z frišky musíme přez celý krám. A když si chci něco na sváču koupit,ukrojím si tím ze svačiny ještě další minuty.. Prej si máme nosit svačiny z domu.. Prostě mi to příjde nespravedlivé.. Svačina 30 minut to není,čas trávený cestou a nákupem se počítá už do svačiny.. Ještě je možnost si svačinu rozložit na 2x 15 minut.. Ale s tím 6timinutovým přemístěním na spoldu je to 2x 9minut a za to nic nestihnu.. Takže tak.. V Lidlu už to prý funguje několik let a jsou spokojeni.. Ale nečipují přestávky prej.. Jen příchod,odchod.. Což je v pořádku,alespoň se nemusí nikdo nahánět na podpis..
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]