Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:RE:RE:RE:RE:
[Autor: Danča] [Datum: 09.05.2016 11:47:06]
Ano plat v Kauflandu nebyl špatný,ale věděli, jak s člověkem vyčůrat vždy! Já třeba dělala 4 věci za jeden plat a nikomu nahoře to nepřišlo divné a když jsem pak onemocněla rakovinou a změnilo se vedení a já se vrátila po chemoškách,bylo mi řečeno,že to pro mě byla ještě čest,takhle pracovat,že ted mi nabízí jako lehkou práci,kterou mohu dělat/předtím pokladna,pokladní dozor, info a trezor/a to je pouze a jen úklid obchodního domu!!! Je to prý lehká práce,pro mě jako stvořená a tím,že pracovat -lehce mohu!!! já odmítla-tuto exkluzivní nabídku-ne ,že bych měla něco proti úklidu,sama jsem se tím živila,přestože mám středoškolské vzdělání s maturitou několik let brigádně při péči o dítě!/se oni zbavili povinnosti mi dát odstupné!Hnus!Pan ředitel tam seděl ,poťouchle se šklebil a snažil se co nejrychleji vše ukončit,aby to měl z krku!!!Dokonce i výpověď jsem si musela napsat vlastní rukou!!! Dokud můžeš makat a padat na hubu,jsi pro ně dobrý,ale jak už ne,koukej brzy vypadnout,to už tě nepotřebujeme!!!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]