Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:RE:RE:RE:RE:RE:RE:Červený je fuč, nastoupil Hlisníkovský
[Autor: KF] [Datum: 08.02.2016 16:21:12]
Nikde nebylo psáno, že mají jinde vyšší mzdy, jen že Kaufland nemá nejvyšší. Minimálně dva další řetězce mají stejné mzdy jako Kaufland. Ale jaké, to si zkuste zjistit sama, nebudu tady dělat reklamu jiným... No zásady můžete mít jaké chcete, to vám nikdo nebere, na to, abyste mu ho vykouřila, nemusíte být lehká holka, ale nic takového tady nepíšu. Máte evidentně bujnou fantazii, když si domýšlíte mezi řádky, co chcete, aniž by to někdo napsal a zřejmě se to netýká jen mého předchozího odstavce, (už to srovnávat častost výměny spodního prádla s čímkoliv z obchodu je absurdní). Nevím jak u vás, ale u nás se zásadně neprodává zboží v nejvyšších policích, proto jsou tam tzv. ležáky, ale to je další z věcí, které by třeba VKL měli prosazovat na Centrále, kde si cucají plánogramy nesmyslně z prstu, aniž by věděli, která bije přímo na obchodě. Dělat věci od stolu umí kde kdo, ale aby měly smysl a hlavu a patu, to je umění, kterého v ČR aby pohledal... Kdo je kamarád s VO nebo VOD netuším a ani mě to nezajímá. Pochybuji o tom, že je tam někdo s někým kamarád. Kaufland je tak maximálně jedna velká drbárna plná "kolegů" nikoliv kamarádů. U nás na kuřárnu chodí výhradně kuřáci, se vztahy k VO/VOD ani žádným kamaráděním to nesouvisí, tito lidé kouřili už když na Kaufland nastupovali a chodí tam, ač se s VO snášejí v dobrém, nebo se nenávidí. To tak bývá... Pan Hlisníkovský ať si své místo nechá, stejně jako ostaní VKL, i kdyby brali půl milionu měsíčně, taková pozice mě nezajímá a dělat jí nechci. Od lidí kolem sebe vyžaduji stejně jako od sebe práci, která je užitečná a je k něčemu, aspoň co se provozu na obchodě týče (to jest: uklizená oddělení, doplněné zboží i akce, pokud možno nízké odpisy a slevy a vstřícné chování k zákazníkům). Přijde mi však nesmyslné neustálé měření dvojím metrem, to že si někteří vymýšlí hlouposti a chtějí po ostatních psí kusy, jen aby neměli náhodou málo práce, případně věci typu, že když přijede VKL na filiálku, která je totálně v rozstřelu, všude se válí kartony, mají tam díry jak vrata v regálech, ceny jim nesedí, značení nijaké - kde potom řeší jak dát filiálku dohromady, aby nevypadala tak příšerně (což je logické) a pak přijede někam, kde je fůra zboží, nikde se nic neválí, ceny odpovídají a začne se bazírovat na detailech: Tu je nakřivo cedulka, tu je ulomený roh lišty, támhle je moc šero... výsledná známka obou filiálek pak shodně za 4??!! WTF takhle pracovat, asi by mi nešlo ani spát, takže nemějte obavy, já být horší, než tihle z vrchu shlížející na ten póvl dole, opravdu nemůžu.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]