Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:RE:RE:RE:RE:RE:Červený je fuč, nastoupil Hlisníkovský
[Autor: klomkks] [Datum: 07.02.2016 10:13:15]
Nebojte, žhavá na prachy nejsem, ale můžete mi říct, který tedy z potravinářských řetězců má větší mzdu než Kaufland? A tím asi chcete říct, že se ho zastávám, že jsem mu ho vykouřila, to jste na velkém omylu milá paní, nejsem lehká holka, mám své zásady, takže si dejte pozor co píšete! Jenom vím, že není špatný a uvědomte si, že může přijít někdo horší. A to, že chce změny?, také si asi vyměňujete spodní prádlo, nenosíte ho 5 let na sobě. Určitě víte, když je zboží na stejném místě, tak se neprodává, tak je dobrá obměna. Takže, to tak nechodí, že vlezprdelkové a osoby, které kouří na kuřárně (kamarádi VO, VOD) nejsou?, opět podotknu, kdo takové zaměstnance nabírá, že ne VKL, tak ti ostatní co tady píšou o tom, že musí pracovat za druhé si to asi vymýšlí, tak jak já. Zde ovšem jde vidět, že jste dokonalá osoba pro Kaufland a zbytek je odpad...Podle toho co píšete, byla by jste vhodná ho zastoupit, ale asi mají jiný názor na to a za druhé jak by jste dostala ten příjem co pan Hlisnikovský, také by jste to vyžadovala a ne-li nebyla by jste horší!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]