Reagovat na příspěvek

ředitelka
[Autor: Zlata Trusinská] [Datum: 27.08.2015 11:07:32]
zmiňovat P.Babjákovou je fakt nechutné. Nestačím se divit,co tady o ní píšete. Já se ji bohužel musím zastat.Byla jsem na filiálce 1000 a ted jsem na 1700 musím říct,že p. Babjáková je první VOD,která pracuje rukama-vybaluje, bouchá ráno zeleninu atd.,to že si dá ráno 4.30 kávičku a pak asi 13.00 na to má snad nárok nemyslíte? v práci je 14 hodin denně a taky musí poslouchat nadřízené. To,že neumí poděkovat není pravda. Byla jsem svědkem,jak děkovala holkám za dobrou práci. Člověk za ní může kdykoliv přijít řešit problém,jenže nééé to se radši bude psát tady a stěžovat si.To je každý generál. Myslím,že to píšou ti,co kradli,chlastali a že se snima nejednalo,jak s malovaným vajíčkem. Dokonce přišla jedna,že se zítra vdává že nepříjde do práce,ale vůbec ji nezajímalo,že musel přijít někdo,kdo to volno měl. Zameťte si před svým prahem a pak kritizujte. S p. Babjákovou si netykám a ani nechodím na kávičku,můžu za ní přijít a problém vyřešit,pokud by se mi něco nelíbylo určitě bych ji to řekla do očí. Tohle dělají zbabělci.Ale třeba můžete zkusit hrušku tam se Vám budou klanět až k zemi. VOD je od toho,aby zajistil dobrý chod filiálky a p. Babjáková to umí dobře a vy co ji tady urážíte,ženskou,která se nemůže ani bránit.. běžte k ťamanovi prodávat nudle
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]