Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:RE:RE:Hrbacková
[Autor: Pouze pro bbbbb] [Datum: 20.10.2014 15:42:58]
Odepíši ti pouze jednou více ne protože mi zato nestojíš,nevím kdo jsi,ale jsi ubohá vulgární nekulturní závistivá nula.Jestliže máš s Kauflandem problém tak se seber a odejdi nikdo tě nebude držet,protože takových jako jsi ty jsou mraky.Jestli závidíš jiným postup tak tvůj problém bude v tom,že jsi liná jako veš a nikdo neměl důvod si tě všimnout.Možná,že ty sama jsi ubohá socka,která otravuje jiným vzduch svoji přítomností.Já osobně nejsem v žádné vedoucí pozici,ale jestliže někde dělat nechci a nelíbí se mi tam tak dám výpověď nebo je možně,že v Kauflandu nepracuješ a jenom popichuješ ostatní.Potom jsi vážně ubohá a máš problém,zajdi na psychiatrii a začni to řešit.Všichni máme období kdy toho máme dost,ale neotravujeme ostatní.Takže tvoje výrazy typu vlez do prdelka si nech pro sebe a neotravuj jinak si zjistím kdo jsi není to problém podle tvého pravopisu tu máš více příspěvků.Takže jak jsem řekl najít tě není žádný problém a já můžu tvoje urážky brát osobně a to je pro tvoji osobu závažný problém. špatné sk
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]