Reagovat na příspěvek

Asi sen
[Autor: renata] [Datum: 09.09.2014 12:16:10]
další z hrozným přístupem k zaměstnancům je Kaufland Chomutov ten nový u Gymplu. Jsem ráda že jsem konečně měla tu možnost nahlédnout a poznat přímo do dění jak to vlastně funguje...no šílený!!! Měla jsem tam docela náročnou pozici na zodpovědnost a spolehlivost kde bylo na místě se své práci věnovat maximálně dobře! nastoupila jsem do Kauflandu v době, kdy tam na mé pozici nikdo delší dobu nepracoval, tudíž byla ve stavu v jakém byla. Na mě pak záleželo abych to vše dala do pořádku. Bohužel,mohla jsem se snažit jak jsem chtěla, tak mi tohle nebylo umožněno! Po nějaké době si na vás vedoucí budou vymejšlet práci, která ani není ve vaší smlouvě, řvát, urážet a napadat. když jsem si stěžovala oblastní manažerce pí. Hrbáčkové, tak mě řekla že to určitě vyřeší aby kaufland se choval co nejlépe ke svm zaměatnancům....a víte jaké bylo řešení?? ty co se neumějí chovat k zaměstnacům podpořila a mě dala výpověd! Je to člověk který svojí práci dělá špatně, nefunguje na úrovni a nemá chování,lže vám do očí.Pokud tohle Kaufland neuvidí a nepochopí, tak bohužel nikdy nebude mít žádné jméno!!!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]