Reagovat na příspěvek

Reakce na "metalová klišé"
[Autor: ...Mach...] [Datum: 17.02.2001 15:05:54]
Óóóó, milý ANte, ani nevíš, jak hluboce na mě zapůsobila tvoje slova. Konečně zase někdo s rozumným názorem, který byl navíc vyjádřen tak skvělými slovy!!! Ponechám stranou pentagramy, kříže apod.,(ne, že bych v tomhle s Tebou nesouhlasil!!!) ale absolutně mě zaujala slova o "odlišně" oblečeném člověku na metalovém koncertě! Lidi, z tohohle jsem vždycky úplně v prdeli na letních metalových festech...vedro jako kráva, 30 stupňů ve stínu a frajeři chodí v koženejch gatích a křiváku...jen aby zachovali image. Většinou mají taky černý brejle, zřejmě proto, aby nebylo vidět, jak se jim z toho vedra protáčejí panenky...haha. Když jde kolem nich člověk v bermudách a tílku, tak jen pohrdavě zdvhnou nos a odkráčí za zbytkem "své kožené party"...eheheh! A docela živě si dovedu představit, když po dvou dnech strávených na festu přijedou domů a pokoušejí se vysléci...haha...úplně jasně vidím, jak se jim z nohavic sype "penicilin", ne-li něco mnohem horšího...a kolem se line neutuchající vůně, kterou nepřerazí ani Channel No.5. A to vše proto, aby si pak (odmáčejíc své tělo již druhou hodinou ve vaně) mohl říct: "Kurva, ale jsem tvrdej metalista!!!" Chacha, vždycky když s přítelkyní vidíme tyhle týpky na festu, tak jdeme smíchy do kolen. A ruku v ruce s tímto jde i stylová omezenost a ortodoxnost....absolutně přesně jsi to, milý ANte, vystihl při kombinaci DJ Trávy a Iron Maiden....já to necháááááááááááápu...proč jsou lidi pořád tak zabednění a chrání si jenom tu svou škatuli a "běda ti mně jenom pustit doma něco jiného než ten můj death (black, grind....)!!!!!" Ale největší sranda je, že se o tom pořád píše a mluví a každej je proti ortodoxnosti a všichni tvrdí jak je kombinování stylů fajn, v rozhovorech každej druhej muzikant uvádí, jak poslouchá NILE a hned vedle toho U2 apod......potom přijdete na koncert, kde hraje 4 - 5 kapel různého žánrového zaměření a když budete pozorní, tak za ten jediný večer uslyšíte kolem sebe tolik ortodoxně-zabedněných hlášek, že se Vám o tom ani nesnilo. Je mně z toho celkem smutno, protože jestli si mladí lidé, podobně jako zabedněně lpí na své milované hudbě, takto vytvářejí i životní názory a postoje, tak bude jejich život pěkně černobílý a chuďounký. A to je škoda jako prase, protože se dá dělat a zažít tolik věcí, že je mně spíš líto, že to všechno nestihnu....a ještě bych se měl upínat pouze k jednomu. ...Mach...
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]