Reagovat na příspěvek

HOŠI DĚKUJEM-DRUHÁ LIGA VÁM BUDE SLUŠET
[Autor: ROSTISLAV BRENDL] [Datum: 24.05.2013 14:04:30]
Tak a je konec.Jen blázen by věřil v záchranu.Ač bydlím v Hradci na fotbal zde nechodím protože je to zde bída s nouzí a zbytečně vyhozené peníze.Chodím na fotbal ale né zde.Tam mě nikdo nedostane i kdyby mě to platil.Chodím k nám na vesnici a to do LIBIŠAN.Jsem vedoucí FANKLUBU a na rozdíl od Hradce to zde je fotbal na který se dá dívat a mám vždy velkou radost jaké výsledky tým FC LIBIŠANY dosahuje.Abych Vás trochu naladil vy co si říkáte fotbalisti tak zde je jen malá ukázka jak se hraje fotbal.V dosavadním pruběhu soutěže mužstvo nestratilo ani bod má 23.vítězství-skore 146-25 bodu 69.Nejlepší střelec má 52.branek je to náš Lukáš Brož.Tuto sobotu tj.25.05.2013 hrajeme v Libišanech s Býští od 17.00 hod přijedte k nám na školení at vidíte fotbal a né tu Vaši kopanou budete nadšeni jaké zde padají branky jak se proměnují trestné kopy i z 30.ti metru a jaká je bojovnost tohoto týmu a jak se vzorně reprezentuje naše vesnice Na to VY nemáte.Jsme mezi nejlepšími v republice kteří ještě neprohráli a vubec nejlepší v celkovém skore to nikdo ještě nedal.Tak se na Vás těšíme protože my postupujeme máme 21.bodu náskok před druhým týmem.Na závěr se těším na derby s Pardubicemi protože tito kluci hrají ted výborný fotbal a Vám by v slušnosti v současné formě jakou mají pěkně natrhli prdel.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]