Reagovat na příspěvek

Punto 2, 1,2 8V, 44kW
[Autor: ] [Datum: 25.02.2013 18:09:59]
Zdravim, mam problem s motorem. Obcas se mi stava ze auto pri jizde chcipne, dela to jak pri studenem tak teplem motoru hodne nepravidelne nekdy najedu 100km bez problemu a nekdy dokazu taky 5x chcipnout.Vse se deje nejcasteji jak dojizdim na krizovatku pribrzdim motorem pak vyradim a otacky padaji dolu a nekdy se zastavi na 800 - 900 a nekdy podtoci na 500 - 600 a bud to chcipne nebo se vrati na 900. Zacal jsem od nejlevnejsiho: svicky, kabely a pokracoval skrtici klapa (byla nastavena pres pc), vstriky, ridici jednotka. no je to porad to stejne. diagnostika bez zavad. Jako posledni jsem vytahl palivove cerpadlo (udajne tam byva unik v hadickach a tim padem je slabsi tlak benzinu na liste ale hadicky jsou taky vporadku) takze opravdu nevim kam se mam ted zamerit. Napadaji me skusit vymenit civky, nebo snimac teploty chlad. kapaliny ale pokud tohle uz nepomuze tak opravdu nevim. Zaroven kdyby jste nekdo potrebovali mam doma navim vstrikovaci listu i se vstriky, rid. jednotku ktera by se musela odblokovat a skrtici klapu. je to Punto (188) 1,2, 44kW, 8V za pripadne napady rady diky.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]