Reagovat na příspěvek

Stížnost na personalistku
[Autor: Patricie] [Datum: 16.01.2013 10:55:15]
Dobrý den,nevíte někdo na koho se obratit se stížností na naší personalistku v Příbrami? zaměstnaneckým kartičkám nevěřím a na Kaufland,cz jsem nic nenašla kam bych to mohla odeslat.Nejsem člověk který by si stěžoval,ale jak se poslední dobou chová naše personální je už velmi přehnané.Vím,že tato práce není jednoduchá,má toho hodně a je to dost psychicky náročná práce,že nám neustále škrtá docházky k přepsání,to také chápu,ale když tam přijde člověk a ona na každého řve,vyhazuje ho,je neustále nepříjemná,opravdu se k zaměstnancům chová jak prasatům.A mě už se toto přestává líbit.Také jsem to zažila,kdy jsem potřebovala potvrzení,P,personální mě vyřvala,že ted nemá čas,že mi to ted dělat rozhodne nebude a že jsme banda kreténů!!! je tohle normální???vím,že nebudu jediná se stížností,lidem už dochází trpělivost,vždyt ona je tam pro ně,na koho oni se teda mají obracet?ono by stačilo říct mladá pani nezlobte se já ted toho mám opravdu hodně,nemohla by jste přijít zítra?? předem děkuji za odpověd
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]