Reagovat na příspěvek

VOD ZNOJMO!!!!!!
[Autor: Jana] [Datum: 29.06.2012 11:29:11]
Jako bývala zaměstnankyně(díky bohu) Kauflandu ve Znojmě.Jsem nucena napsat na chování pana ůžasného vedoucího Břetislava Ryšavého,který si za dobu působení v Kauflandu udělal z obchodního domu,svůj osobní harém!!!! Jako velký lamač srdcí(rádoby) má kolem sebe svoje ovečky,nejlépe mladé slečny,které mu posluhují a poslouchají ve všem.Nejen že pak ostatním zaměstnancům co mu nejdou na ruku (nebo snad na něco jiného)rozkazuje nemyslně a uráží.Mám s tím osobní zkušenost.Nebyla jsem tak dobrá jako jeho hlavní asistentka mladá slečna Kateřina Kyslingerová,která se stala jeho hlavní ASISTENTKOU!!!! Celý Kaufland ví proč. Vedení by se mělo zamyslet nad ůřadováním tohoto rádoby šéfa!!! Po třech letech panování by měl jít raději pracovat do nočního klubu,kam podle mě patří třeba jako vyhazovač.Nebo se vrátit půjčovat videokazety,to mu šlo líp.Jen doufám že se jednou nějaká slečna (rozumná) ozve jak to tam na mladá děvčata hraje.Jak je vám víc jak 35let nejste pro něj dobrý zaměstnanec.Bohužel!!!!!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]